Představujeme značku Preserve

Hledáte produkty, které můžete s každodenně používat s čistým svědomím? Seznamte se s produkty Preserve!

Produkty z kelímků od jogurtů?

Firmu Preserve založil ve Spojených státech Eric Hudson s cílem vyrábět krásné, užitečné a praktické výrobky výhradně ze 100% recyklovaných plastů. Skrz projekt Gimme 5 sbírají a znovu zpracovávají již jednou použitý polypropylen (PP #5), například z kelímků od jogurtů, a vyrábějí z něj nové věci.

Preserve je certifikovanou společností B Corp, což je celosvětová iniciativa, která definuje principy moderního environmentálně a sociálně zodpovědného podnikání. Skrz volný trh tak řeší nejaktuálnější problémy v sociální oblasti či v ochraně přírody.

Začalo to u kartáčků

První vlaštovkou vyrobenou ze 100% recyklovaných plastů byl Preserve zubní kartáček. Dnes jich je v nabídce celá škála od různě tvrdých štětinek až po ty pro dětičky. Ekologicky si tak můžete čistit zuby celá rodina! V nabídce produktů Preserve najdete dokonce i ekologickou škrabku na jazyk!

Z oblasti osobní hygieny koukněte i na holicí strojky Preserve, které jsou samozřejmě také vyrobeny z recyklovaných plastů, ale navíc k nim pořídíte i náhradní břity, takže už tak ekologický výrobek můžete využít opravdu na maximum.

Preserve do každé kuchyně!

V nabídce ekologických produktů Preserve najdete také praktické pomocníky do kuchyně jako misky, krájecí prkénka, cedníky, svačinové boxy či kompostovatelná brčka.

A zmínili jsme, že se všechny produkty Preserve pyšní krásným designem a pestrými barvami?